התאמת גודל טקסט באתר

משרד 04-6371434 | נייד 054-8045505

אתה כאן:דף הבית › קטלוג עצים

התאם לך עץ


מנוע התאמת עצים מאפשר לכם לבחור את העץ המתאים לכם ביותר

כל גינה מציבה לבעליה אילוצים מסויימים בבחירת העצים שישתלו בגינה. לעיתים הגינה קטנה ומאפשרת הכנסה של עצים בעלי נוף מצומצם בלבד, לעיתים הקרקע גירנית ואינה מתאימה למינים מסויימים, לעיתים קיימת הצללה משמעותית על שטח הגינה ועוד אילוצים כאלה ואחרים.

אם לא די בזאת, הרי שגם לבעל הגינה יש רצונות ודרישות משלו לגבי הפרי, מודעי הניבה, גודל העץ, אופי השלכתיות ועוד.

לצערינו המידע אינו נגיש לכולם ואילו ייעוץ מקצועי וטוב הנו יקר. בכדי לתת מענה לצורך זה זו יצרנו עבורכם כלי לסינון עצים על פי התכונות החשובות ביותר.

כיצד לאתר עץ מתאים?

בחלקו התחתון של הדף תמצאו קריטוריונים אשר מנסיונינו הנם הקריטוריונים החשובים ביותר עבור לקוחותינו בבחירת העץ. עליכם לבחור מבין הקריטוריונים מהם הקריטוריונים החשובים לכם ביותר ולסמן את האפשרות הרצויה לכם. בקריטוריונים שאינם חשובים לכם אין צורך לסמן דבר. לאחר שסימנתם את כל התכונות של העץ הרצוי לכם, ליחצו על הכפתור הירוק “הצג עצים מתאימים”. מיד לאחר מכן תקבלו את רשימת כל העצים העונים על ההגדרות שסימנתם.

לחיפוש נוסף, סמנו מחדש את התכונות הרצויות וליחצו על הכפתור הירוק עליו לחצתם קודם.

הערה:

“קריטוריון” הנו תכונת אופי כגון “מתאים לגדר חיה” או “גודל העץ בבגרות”. בעת הסינון היחס בין הקריטוריונים הוא יחס של “וגם” כלומר – אם בחרתם תכונת אופי בשני קריטוריונים הרשימה שתוצג לכם תכיל רק עצים המקיימים את התכונה שנבחרה בכל אחד מהקריטוריונים. לדוגמה – אם בקריטוריון “מתאים לגדר חיה” סימנתם את התכונה “מתאים לגדר חיה” ובקריטוריון “גודל העץ בבגרות” סימנתם “קטן” העצים שיוצגו לכם כתוצאת הסינון יכילו רק עצים שמתאימים לגדר חיה והנם קטנים בבגרותם.

אז התחילו לסנן וביחרו לכם את העץ המתאים ביותר!

התאמה לגדר חיה
התאמה ליצירת הצללה
התאמה לגינת גג
דרישות אור
עמידות לקרקעות גירניות
התאמה לאיזורים חמים
דרישות השקיה בבגרות
פרי / נוי
פרי דורש הבחלה
מועד פריחה
מועד ניבה
גודל העץ בבגרות
תכונות שורשים
קצב גידול העץ
שלכתיות
מצריך הרכבה

פניה למשתלה

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

    דילוג לתוכן